Home » Urządzenia

Nowe osuszacze chłodnicze

Niezawodne, o zwartej konstrukcji

 

Nowe osuszacze firmy KAESER KOMPRESSOREN serii KRYOSEC, o wysokiej przemysłowej jakości, oferują niezawodnie osuszone powietrze. Dodatkowo pracują one w  temperaturze otoczenia aż do +50 stopni Celsjusza.

 

Osuszacze nowej serii KRYOSEC ochładzają wilgotne powietrze z wydajnością w zakresie 0,35 do 2,2 m³/min, wykazując przy tym bardzo niską stratę ciśnienia. Pracują one niezawodnie przy najbardziej wymagających warunkach otoczenia. Pozwalają na to odpowiednio dobrane wymienniki ciepła i powierzchnie skraplacza medium chłodzącego oraz odpowiednio dopasowany przepływ powietrza chłodzącego. To wszystko, jak też konstrukcja pozwalająca na sporadyczną obsługę, gwarantują niezwykle ekonomiczne działanie.

 

Osuszacze KRYOSEC spełniają wymagania bezpieczeństwa określone dla maszyn w EN 60204-1. Zapewniają to blokowany wyłącznik główny oraz zintegrowany układ izolacji od sieci elektrycznej. Dzięki ich wysokiej jakości, kompaktowej konstrukcji i wysokiej niezawodności idealnie nadają się do zastosowań miejscowych jak na przykład przed urządzeniami, których praca uwarunkowana jest bardzo dobrymi parametrami uzdatnienia sprężonego powietrza. Niskie wymagania powierzchni ustawczej i możliwość montażu ściennego pozwalają na wszechstronne zastosowanie.

 


O-HolzHandwerk_TAH_3-web_320-px_tcm16-497912Zwarte, niezawodne i wydajne. Nowe osuszacze serii KRYOSEC dostarczają osuszone powietrze w najbardziej niekorzystnych warunkach otoczenia.

 
Zdjęcie KAESER KOMPRESSOREN- przedruk dozwolony

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 


O-HolzHandwerk_TAH_2_web_tcm16-494577Zdjęcie KAESER KOMPRESSOREN- przedruk dozwolony
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 


O-HolzHandwerk_TAH_1_web_tcm16-494574Zdjęcie KAESER KOMPRESSOREN- przedruk dozwolony

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Źródło: Kaeser Kompressoren

Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)