Home » Sprężone powietrze

Przemysł 4.0: Technika sprężonego powietrza z przyszłości

BOGE airstatus zdalne narzędzie diagnostyczne zapewnia maksymalną niezawodność.
BOGE airstatus opiera się na pionierskiej technologii, która na nowo definiuje komunikację między człowiekiem i maszyną w dobie Przemysłu 4.0. Narzędzie do zdalnej diagnostyki firmy BOGE to nowe rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo i przejrzystość w produkcji sprężonego powietrza i wszystkich związanych z tym elementów. To narzędzie utrzymuje wysoką wydajność i efektywność stacji sprężonego powietrza i idealnie nadaje się do monitorowania i zarządzania złożonymi systemami i zakładami.

Dzięki airstatus użytkownicy znają stan nawet 32 elementów, co umożliwia stabilną kontrolę – z dowolnego miejsca na świecie. Dane procesowe, takie jak status, komunikaty serwisowe, temperatura i ciśnienie są bezpośrednio przesyłane i wyświetlane, co czyni z airstatus potężne narzędzie zdalnej diagnostyki. Użytkownicy mogą identyfikować, analizować i reagować natychmiast na wiadomości o błędach, które są przesyłane na ich komputer lub smartfon, co znacznie skraca czas potrzebny do usunięcia usterek. Airstatus firmy BOGE może też być użyty do monitorowania stanu w celu zarządzania działań prewencyjnych oraz planowania i koordynacji prac konserwacyjnych. Wszystkim tym można łatwo zarządzać za pomocą aplikacji airstatus BOGE, która jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi z systemem operacyjnym iOS i Android.

Łatwy montaż, trwałe bezpieczeństwo

ModbusScan wykrywa każdą sprężarkę i komponent, co sprawia, że łatwo przygotować obiekt do monitorowania airstatus BOGE. Transmisja danych systemowych jest przetwarzana w czasie rzeczywistym za pośrednictwem sieci GSM / GPRS lub sieci LAN. Użytkownicy mogą przeglądać dane w portalu internetowym BOGE airstatus lub w aplikacji BOGE airstatus. Zarządzanie alarmami drogą mailową lub poprzez SMS (jeśli określone wartości dopuszczalne zostały przekroczone lub minimalne wartości nie zostały osiągnięte) zapewnia dodatkowe zabezpieczenie.

Dostosowane pakiety odpowiadające indywidualnym potrzebom każdego klienta

Dostępnych jest pięć różnych pakietów z wygodnymi funkcjami. Obejmują one od pakietu „lokalnego monitoringu” ze sprzętem, użyciem internetowego portalu i aplikacji, przez pakiet monitoringu mobilnego z dodatkową kartą SIM (D / EU), aż do pakietu monitorowania Premium, który obejmuje nawet iPhone. Pakiet Premium zapewnia klientom BOGE zarówno pełną przejrzystość za pośrednictwem portalu i strony internetowej oraz aplikacji BOGE airstatus, jak i umowę serwisową, która obejmuje pełny monitoring i utrzymanie systemu.

Źródło: BOGE

Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)