Home » Pneumatyka

Inteligentny system amortyzacji!

Inteligentny i wydajny system amortyzacji – oszczędność czasu poświęcanego na regulację.
Nowy, znormalizowany siłownik DSBC z systemem automatycznej, pneumatycznej amortyzacji końcowej w sposób optymalny dostosowuje się do zmian obciążeń i prędkości. Oszczędzany jest czas i zwiększana jest elastyczność stosowania przy jednoczesnym podniesieniu niezawodności procesu. Wiele dostępnych wersji, dostosowanie do warunków zewnętrznych oraz konstrukcja dopasowana do potrzeb wszystkie te cechy zapewniają elastyczność stosowania produktu. DSBx: rozwiązanie ekonomiczne, wygodne i niezawodne.
 
Szybki wybór i wprowadzenie do użytkowania
Rozwiązanie w każdym zastosowaniu: seria DSBx jest następcą sprawdzonych produktów DNC oraz DNCB. Dzięki wymiarom zgodnym z normą ISO 15552 siłowniki serii DSBx mogą bez problemu zastąpić produkty starsze – z wykorzystaniem znacznie bardziej uproszczonego procesu doboru komponentów. Narzędzie do szybkiego doboru produktów pomaga w konfiguracji wedługwymagań klienta w trybie online. Nasza platforma gwarantuje szybkie dostawy realizowane w sposób niezawodny.
 
Doskonała technologia, duża żywotność
System automatycznej amortyzacji pneumatycznej PPS oraz opatentowany tłok to cechy, które czynią z siłownika DSBC doskonały siłownik o dużej żywotności.
 
Jeden system – różne kształty profilu

  • DSBC: standardowy profil z dwoma rowkami dla czujników
  • Plus: opcjonalnie profil z rowkami dla czujników na trzech bokach
  • DSBF: siłownik typu Clean Design
  • DSBG: wariant ze szpilkami ściągającymi
 rys1  rys2   rys3

Bez konieczności regulacji!
Oszczędność czasu!

Prawidłowe ustawienie w każdym przypadku

… nawet przy zmianach obciążenia

Nowy siłownik znormalizowany DSBC zgodny z ISO 15552

Elastyczność:
System modułowy: niezwykle szeroki asortyment w porównaniu z innymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku – wiele różnych funkcji i kombinacji
 rys4
 rys5
DSBC-PPS wużyciu: DSBC jest zawsze prawidłowo ustawiony, nawet podczas pracy synchronicznej oraz w sytuacjach,gdy dostęp jest utrudniony.
Amortyzacja PPS
Innowacyjny system automatycznej, pneumatycznej amortyzacji PPS stosowany w siłownikach DSBx umożliwia zaoszczędzenie czasu i zwiększenie elastyczności procesu produkcji. Dzięki idealnemu ustawieniu amortyzacji zapewniona jest minimalizacja zużycia.
Amortyzacja PPV
W wymagających zastosowaniach dostępny jest dobrze znany, wydajny system regulowanej amortyzacji pneumatycznej PPV, stosowany w siłownikach DNC. Amortyzacja może być w sposób aktywny regulowana.
Wydajny tłok 3K
W porównaniu z systemami DNC może on absorbować energię na poziomie pięciokrotnie wyższym w położeniu końcowym. Dzięki temu zapewniona jest ochrona maszyny i oszczędność pieniędzy!
 rys6 Duża żywotność
Uszczelnienie w wersji A3 zapewnia pracę bez stosowania środka smarującego, gdy system smarowania zawiedzie.
 
Niezawodność
Sprawdzone komponenty o wysokiej wydajności pracy.

Źródło: Festo Sp. z o.o.

Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)