Home » Konferencje

Targi Subcontracting – okazja do znalezienia nowych zleceniodawców

logo_Subcontracting

Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting w Poznaniu, które odbędą się w dniach 26-28 marca 2014 r. będą szansą na znalezienie nowych zleceniodawców z Polski i zagranicy. To już trzecia edycja tego wydarzenia, które cieszy się rosnącym zainteresowaniem.


 
Poprzednie edycje targów Subcontracting ściągnęły do Poznania uczestników nie tylko z Polski, ale też Danii, Francji, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Austrii, Włoch czy Izraela. Stoiska wystawców odwiedzili profesjonaliści – osoby podejmujące decyzje o inwestycjach, które aktywnie poszukują kontaktów z firmami posiadającymi wolne moce produkcyjne. Marcowa edycja targów Subcontracting zapowiada się równie udanie.
 
Międzynarodowe Targi Poznańskie udostępniają bezpłatnie wystawcom i zwiedzającym udział w spotkaniach kooperacyjnych. Jest to efektywne narzędzie ułatwiające nawiązanie kontaktów biznesowych między wystawcami czyli zleceniobiorcami, którzy oferują usługi podwykonawcze a zwiedzającymi, czyli zleceniodawcami, którzy zamawiają usługi.
 
Rejestracja na Subcontracting Meetings 2014 umożliwia:

  • międzynarodową reklamę na platformie b2match zarówno dla wystawcy jak i zwiedzającego
  • wygodne przeszukanie wg branż ofert i zamówień potencjalnych kooperantów
  • umówienie się na osobiste spotkanie podczas targów

Rejestracja jest już dostępna na www.b2match.eu/subcontracting-meetings-2014

Dodatkowo w tym samym czasie w sąsiednich pawilonach  odbędą się Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy EPLA oraz Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM. Komplementarność marcowych wydarzeń będzie więc niepowtarzalną okazją do znalezienia nowych partnerów Zakres targów Subcontracting obejmuje przetwórstwo metali i drewna, elektronikę i elektrotechnikę oraz usług dla przemysłu.
 
Więcej informacji na stronie www.subcontracting.pl

 

 _MG_5645  pp0235IMG_0235
 _MG_5841  _MG_5848
Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)