Home » Konferencje

Manufacturing Awards 2014

awards2014
 
EuropaProperty.com i CEO Manufacturing Magazine mają zaszczyt zaprosić Państwa na drugą doroczną galę wręczenia nagród CEE Manufacturing Excellence Awards oraz konferencję Strategy Summit. To ważne wydarzenie w branży produkcyjnej jest okazją do wyrażenia uznania dla sukcesów przedsiębiorstw reprezentujących wszystkie gałęzie przemysłu.
 
 
Nie ma większego zaszczytu dla lidera biznesu niż uznanie wyrażone przez innych liderów. Podczas jednego wyjątkowego wieczoru ponad dwieście osób piastujących stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach produkcyjnych weźmie udział w ceremonii uhonorowania tych, którzy wykazali się szczególnymi zasługami, zapewniając podległym sobie organizacjom spektakularne osiągnięcia. W gali wezmą udział osoby pełniące funkcje kierownicze w przedsiębiorstwach działających w regionie, a także przedstawiciele mediów, dostawcy i eksperci w dziedzinie technologii produkcji. Przewidywana liczba uczestników to około 400 gości VIP. EuropaProperty.com – przez ostatnie 12 lat zajmuje się regionem CEE Russia-CIS w zakresie nieruchomości komercyjnych z koncentracją w sektorze nieruchomości
przemysłowych. CEO – Manufacturing Magazine – zajmuje się regionem CEE, dystrybuowany jest prezesom firm związanych z przemysłem i produkcją, a także dyrektorom wyższego szczebla zaangażowanym w regionie. Magazyn publikowany jest kwartalnie, jego ostatnia edycja została wydana w marcu, a kolejna już we wrześniu.
 
Doświadczenie uzyskane przy organizacji poprzedniej edycji pozwoliło nam na dalszy rozwój kategorii oraz konferencji, dzięki czemu spodziewamy się przybycia około 100 dyrektorów i kierowników, łącznie gromadząc ponad 300 profesjonalistów z branży przemysłowej. Nasi partnerzy, sponsorzy i sympatycy wywodzą się z wielu międzynarodowych korporacji, co dodatkowo podnosi rangę wydarzenia i przyczynia się do międzynarodowego sukcesu.
 
Link do strony wydarzenia: www.ManufacturingAwards.eu

Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)