Home » Konferencje

Instalacje przemysłowe – czyszczenie, konserwacja, modernizacja

MOVIDA Conferences serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu Masterclass INSTALACJE PRZEMYSŁOWE – CZYSZCZENIE, KONSERWACJA, MODERNIZACJA, które odbędzie się w dniach 4- 5 lutego 2015 w Poznaniu.
Spotkanie poświęcone jest trudnemu tematowi czyszczenia, konserwacji i modernizacji instalacji przemysłowych. To proces, który dotyczy bardzo wielu zakładów, znacząco wpływając nie tylko na szybkość przezbrojeń i zmian asortymentu produkcji, lecz także na koszty.
Warto zatem poznać najlepsze praktyki i skuteczne metody usprawnienia go, wdrożone w wielu znakomitych firmach, których przedstawiciele podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami oraz omówią problemy, z którymi się jeszcze borykają. W gronie prelegentów gościmy ekspertów na co dzień zajmujących się tą problematyką, którzy w sposób bardzo praktyczny przedstawią rozwiązania stosowane w swoich zakładach produkcyjnych.

Jako atuty spotkania niewątpliwie wskazać należy m.in.

  • Zwiedzanie techniczne wyjątkowego obiektu – Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o. (BMP) znany z doskonałej jakości zarządzania oraz z wysokich standardów
  • panele dyskusyjne umożliwiające Państwu wymianę poglądów na temat zastosowanych rozwiązań
  • na licznych przykładach z życia będą mogli Państwo przeanalizować optymalizację procesów dotyczących instalacji przemysłowych
  • zapoznają się Państwo z wdrożonymi unikatowymi rozwiązaniami i poznają efekty ich wprowadzenia

 

W sprawie szczegółów oraz warunków uczestnictwa zapraszamy do kontaktu:
Jolanta Janowska
Senior Key Account Manager
jjanowska@movida.com.pl
tel. (+48 22) 696 74 82
fax:(+48 22) 626 81 38

Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)