Home » Konferencje

India Show na targach ITM Polska

Indie-kraj partnerskiIndie, które zyskują renomę solidnego i niezwykle efektywnego globalnego dostawcy zaawansowanych technologicznie produktów, pojawią się na tegorocznych targach ITM Polska – pokazie innowacji i technologii, który odbędzie się między 3-6 czerwca w Poznaniu.
 
Kraj ten będzie reprezentowany przez 100-osobową delegację, w której skład wchodzą czołowi indyjscy producenci i decydenci polityczni. Indie są Krajem Partnerskim targów ITM Polska 2014.
 
– Podczas India Show w Poznaniu, producenci rozwiązań technologicznych zaprezentują swoje możliwości, szczególnie w zakresie sektora energetycznego, transportowego, urządzeń rolniczych, obrabiarek, odlewnictwa i odlewów, kucia, maszyn i urządzeń, które mają szczególne znaczenie dla polskiej gospodarki – powiedział Anupam Shah, przewodniczący EEPC India.
 
The India Show na targach ITM Polska jest wspólną inicjatywą Ministerstwa Gospodarki Indii oraz EEPC India. The India Show organizowane w Polsce jest już 5 wydarzeniem tego typu. Poprzednie edycje miały miejsce w Turcji, Czechach, Japonii i Kanadzie.
 
Więcej na: www.machtool.mtp.pl

Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)