Home » Konferencje

Forum Produkcji

MOVIDA Conferences po raz kolejny ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w spotkaniu dedykowanym przedstawicielom działów produkcji. 10 – 11 lutego 2015 to dni, które bezwzględnie należy zaznaczyć w kalendarzu. W tym terminie Forum Produkcji zgromadzi najlepszych ekspertów rynku oraz aktywnych słuchaczy, którzy będą mieli okazję wymienić się cennym doświadczeniem.

To czas, kiedy istnieje możliwość poznania i wymiany kontaktów z osobami z branży. Niekiedy krótka rozmowa z ekspertem może natchnąć do zrealizowania w swojej organizacji pewnych zmian, które z kolei mogą zakończyć się wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań.
Różnorodność prezentowanych tematów sprawia, iż spotkanie nabiera wyjątkowego charakteru.
Dodatkowo MOVIDA Conferences przygotowała dla Państwa dzień specjalny, który poświęcony będzie ZARZĄDZANIU ZESPOŁEM W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM.
Grono ekspertów praktyków zaprezentuje najważniejsze tematy dotyczące efektywnego zarządzania pracownikami. Systemy motywowania, informowanie zespołu o planowanych zmianach czy też problemy pojawiające się przy produkcji sezonowej, to tylko część zagadnień, które zostaną omówione.

Kluczowe tematy poruszane na spotkaniu to między innymi:

  • monitorowanie wydajności OEE
  • standaryzacja procesów produkcji – wyniki, skuteczność
  • straty produkcyjne – eliminacja, metody analizy, najlepsze praktyki
  • najlepsze praktyki redukcji czasu przezbrojeń – SMED
  • wdrażanie one piece flow – narzędzia, opłacalność

 

W sprawie szczegółów oraz warunków uczestnictwa zapraszamy do kontaktu pod numerem 22 626 02 62 lub na stronę www.movida.com.pl

Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)