Home » Sprężone powietrze

Nowa sprężarka rzemieślnicza Classic 210/25 W

Rzemieślnicy, którzy na codzień walczą z konkurencją, wiedzą: Charakteryzująca się wysoką jakością praca wymaga odpowiednich narzędzi. Wysoka jakość nie musi być jednak nabywana za duże pieniądze, czego dowodzi nowa sprężarka rzemieślnicza „Classic 210/25 W”.

 

Z ciężarem wynoszącym 31 kg nowy „Classic 210/25 W” zalicza się wprawdzie do wagi lekkiej, jednakże jego moc (1,1 kW), wydajność na ssaniu (210 l/min), zbiornik ciśnieniowy (25 l) oraz nadciśnienie robocze (10 bar) sprawiają, że może być stosowany w wielu obszarach: Ten mały mocarz dostarcza wystarczającą ilość energii przy natryskiwaniu farbami, opryskiwaniu, wydmuchiwaniu, pompowaniu opon a nawet przy krótkotrwałym wkręcaniu udarowym i tym podobnym czynnościom. Za przyłącze prądu wystarczy zwykłe gniazdo wtykowe 230 V.

 

Filozofia programu „Classic” jest tak prosta jak pełna sukcesów. Konstrukcja urządzeń, jak sama nazwa na to wskazuje, jest klasyczna – silnik napędzający i blok sprężarki zostały zamontowane na leżącym zbiorniku ciśnieniowym, który wyposażony w dwa kółka i uchwyt transportowy, pozwala na wykorzystywanie urządzenia w różnych miejscach. Standardowe zespoły konstrukcyjne oraz koncentracja na mających zbyt wariantach prowadzą do powstania przekonującego stosunku ceny i jakości, i to bez jakichkolwiek kompromisów: Najwyższej jakości materiały i precyzyjna obróbka gwarantują przez cały czas ekonomiczną i niezawodną pracę sprężarek „Classic”. Podobną zaletę – obok sprawdzonej jakości produktu i mocnej konstrukcji – stanowią długie interwały prac konserwacyjnych. I tak specjalny wysokowydajny olej sprężarkowy musi być wymieniany jedynie co około 1000 godzin roboczych.

 

Obok urządzenia „Classic 210/25 W” program „Classic” oferuje dalsze 14 modeli o mocy od 1,1 do 2,2 kW i wydajności na ssaniu od 210 do 460 l/min. Odpowiednio do wydajności pojemność zbiorników ciśnieniowych wynosi od 10 do 90 l.

 


Dzięki nowej sprężarce rzemieślniczej „Classic 210/25 W” sprężone powietrze jest bardzo szybko dostępne wszędzie tam, gdzie można znaleźć zwykłe gniazdo wtykowe. Urządzenie przekonuje dobrym stosunkiem ceny do jakości, różnorodnymi możliwościami zastosowania oraz długim okresem trwałości.
 
Zdjęcie KAESER KOMPRESSOREN- przedruk dozwolony

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żródło : Kaeser Kompressoren

Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)