Home » Sprężone powietrzeSprężone powietrze

PREMIUM COMPACT – nowe sprężarki przewoźne

Nowoczesne wzornictwo jest wyróżnikiem czterech nowych modeli cieszących się powodzeniem sprężarek tłokowych serii KAESER PREMIUM COMPACT. Pod dźwiękoszczelną obudową z PE, która otrzymała zupełnie nowy kształt, kryje się wysoka moc. Ich transport jest także dziecinnie prosty. Zapewnia to duży uchwyt nośny, uchwyt cięgłowy oraz dwa koła.

 

Wydajność na ssaniu, która wynosi od 160 do 300 l/min i nadciśnienie robocze 10 lub 20 bar pozwalają na wszechstronne zastosowanie nowych sprężarek PREMIUM COMPACT. W rzemiośle, w branżach pokrewnych budownictwu i podobnych obszarach zastosowania stają się bardzo szybko nieodzownymi pomocnikami. Dzięki małemu ciężarowi, uchwytowi nośnemu, uchwytowi cięgłowemu i kołom możliwe jest ich szybkie przemieszczanie z jednego miejsca zastosowania do innego. Oprócz tego są bardzo wytrzymałe. Dwuwarstwowa dźwiękoszczelna obudowa ze spiekanego obrotowo polietylenu nie tylko obniża poziom ciśnienia akustycznego sprężarki ale także jest odporna na zadrapania i uderzenia. Stanowi to bardzo dobre zabezpieczenie przed uszkodzeniem nawet w niezwykle trudnych warunkach roboczych.

 

Oczywiście także wnętrze sprężarki jest chlubą producenta. Mocny silnik elektryczny gwarantuje bezpieczny i pewny rozruch sprężarki nawet przy niskim napięciu. Dzięki temu doprowadzenie prądu za pomocą przewodu przedłużającego nie stanowi problemu. Przewód zasilający urządzenia może być umieszczany na niezwykle praktycznej nawijarce. Dzięki specjalnemu procesowi obróbki cylindry sprężarki cechują się wysoką jakością i trwałością. Odporne na korozję zawory z iglicami ze stali szlachetnej oraz ograniczenie posuwu przyczyniają się także do długiego okresu trwałości, dużego bezpieczeństwa pracy oraz niezawodności sprężarki. Sprężarka jest wyposażona w zbiornik ciśnieniowy sprężonego powietrza o pojemności 4 l.

 

www.kaeser.pl

Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)