Home » Sprężone powietrzeSprężone powietrze

Co zrobić ze starą sprężarką?

Po sukcesie przeprowadzonej w 2010 roku akcji usuwania z rynku wyeksploatowanych i nieenergooszczędnych urządzeń z zakresu sprężonego powietrza, firma KAESER KOMPRESSOREN ponawia tą inicjatywę. Ideą przyświecającą naszej firmie w przedsięwzięciu pod nazwą „Wymiana starych urządzeń” jest usunięcie kosztownych w eksploatacji, pobierających dużo prądu sprężarek i zastąpienie ich nowoczesnymi, spełniającymi wymogi Unii Europejskiej, ale przede wszystkim zużywającymi niewielką ilość energii urządzeniami. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nasza inicjatywa ma na uwadze ochronę środowiska naturalnego.

 

W terminie od 01.03.2012 do 01.06.2012 można dokonać wymiany starych urządzeń na nowe firmy KAESER KOMPRESSOREN na preferencyjnych warunkach. Akcją wymiany może być objęta każda sprężarka lub osuszacz sprężonego powietrza, bez względu na rok produkcji, typ, rodzaj producenta oraz rodzaj zastosowania. Dotyczy to zarówno sprężarek tłokowych, śrubowych stacjonarnych czy przewoźnych, a także osuszaczy chłodniczych lub adsorpcyjnych. Warunkiem nabycia nowego urządzenia w atrakcyjnej cenie jest przekazanie na złom obecnie posiadanego oraz przedstawienie do wglądu dowodu zezłomowania w postaci zaświadczenia lub tabliczki znamionowej pracownikowi naszej firmy. W zamian za to firma KAESER KOMPRESSOREN oferuje przy zakupie nowego urządzenia rabat, którego wysokość będzie proporcjonalna do wielkości zezłomowanego urządzenia. Koszty związane z demontażem starego urządzenia, transportem oraz złomowaniem pokrywa właściciel.

 

Nowe urządzenia – energooszczędne sprężarki śrubowe lub wysokowydajne osuszacze – firmy KAESER KOMPRESSOREN objęte są 12 miesięczną gwarancją liczoną od dnia dostawy.

 

Więcej informacji dotyczących akcji wymiany starych urządzeń na nowe można uzyskać na oficjalnej stronie firmy www.kaeser.pl

Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)