Home » Pneumatyka

Nowy punkt odniesienia dla standardowych zaworów

VUVS z Festo jest ekonomiczny, wytrzymały i mocny

Solidne zawory VUVS, będące częścią serii VS, to pojedyncze zawory o standardzie przemysłowym, które mogą być używane do prawie wszystkich zastosowań. Dzięki tym zaworom Festo spełnia wszystkie wymagania stawiane nowoczesnym zaworom uniwersalnego zastosowania: korzystne ceny, łatwość instalacji i montażu, wiele standardowych funkcji i atrakcyjny design.

Ich solidna budowa, zabezpieczenia według norm IP65/67, funkcje próżni i wysoka prędkość przepływu do 2000 l/min, jak również opcjonalne warianty ATEX sprawiają, iż zawory te nadają się do prawie każdego segmentu przemysłu i w ekstremalnych warunkach, nawet do użytku na zewnątrz pomieszczeń, na przykład w przemyśle maszyn ciężkich, odlewniach, kopalniach odkrywkowych czy przemyśle drzewnym.

Łatwy w obsłudze

Seria zaworów VS do 16 pozycji zaworu na nieruchomej kratce posiada uniwersalną konstrukcję i jest łatwa w obsłudze. Szeroka gama akcesoriów takich jak różnorodne szyny i nakładki sprawiają, że zawory VUVS są elastyczne w użyciu. Pusta tuleja zaworu umożliwia zamontowanie solenoidalnych cewek dla różnych napięć operacyjnych, co zmniejsza magazynowanie. Obrotowa cewka może być dostosowana do warunków montażowych.

Źródło: Festo

  • VUVS%201
  • VUVS%202
Tagi
Udostępnij artykuł

Komentarze:

Skomentuj

  • (will not be published)